Przedsiębiorca frankowicz pozywa bank

Marcin Hotel
Radca Prawny dr Marcin Hotel

W prowadzeniu sprawy skupiam się na tym, żeby osiągnąć cel Klienta. Wybieram rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale i opłacalne.

Miło nam poinformować, że złożyliśmy w imieniu naszego Klienta pozew o unieważnienie umowy kredytu we frankach. Sprawa ta jest o tyle wyjątkowa, że nasz Mocodawca zawierał umowę jako przedsiębiorca, a więc nie może powoływać się na przepisy o niedozwolonych postanowienia umownych. Nie zmienia to jednak faktu, że tak czy inaczej inaczej istnieją inne podstawy do unieważnienia zawartej umowy. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym wpisie pt.
Kredyt we frankach a działalność gospodarcza„.

Wszystkich przedsiębiorców, który posiadają kredyty frankowe zapraszamy do kontaktu. Po analizie dokumentów, będziemy w stanie ocenić Państwa sytuację prawną i wskazać przysługujące roszczenia.

dr Marcin Hotel

dr Marcin Hotel

Specjalizuję się w prawie gospodarczym. Stopień doktora nauk prawnych uzyskałem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Więcej o mnie....

Jeśli szukacie Państwo pomocy dotyczącej powyższej tematyki, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Prawa Gospodarczego w Krakowie. Oprócz samego Krakowa, prowadzimy także sprawy na terenie całej Polski, a w szczególności w miastach takich jak: Warszawa, Katowice, Tarnów czy Rzeszów. Istnieje także możliwość udzielenia pomocy zdalnej za pomocą środków porozumiewania się na odległość (tj. telekonferencja lub wideokonferencja).

Kontakt

+48 12 307 27 38

TMH Tomasz Marek Marcin Hotel Adwokaci i Radcowie Prawni spółka partnerska
Rynek Dębnicki 6/3
30-319 Kraków
Contact Form (#3)