Prawomocne unieważnienie polisolokaty MultiAsset Invest

Marcin Hotel
Radca Prawny dr Marcin Hotel

W prowadzeniu sprawy skupiam się na tym, żeby osiągnąć cel Klienta. Wybieram rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale i opłacalne.

Miło nam poinformować, że Sąd Okręgowy w Warszawie, w wyroku z dnia 23 listopada 2023 r. zmienił zaskarżony apelacją wyrok Sądu Rejonowego i zasądził na rzecz naszego Klienta całość wpłaconych środków do towarzystwa ubezpieczeń.

Sprawa dotyczyła towarzystwa Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i umowy MultiAsset Invest, do których zastosowanie znajdują OWU o indeksie OW-J-MAI-161229.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wydanego orzeczenia (jak i sam Klient). Mamy nadzieję, że jest to początek korzystnej linii orzeczniczej dla konsumentów. Czekamy aktualnie na uzasadnienie wyroku.

dr Marcin Hotel

dr Marcin Hotel

Specjalizuję się w prawie gospodarczym. Stopień doktora nauk prawnych uzyskałem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Więcej o mnie....

Jeśli szukacie Państwo pomocy dotyczącej powyższej tematyki, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Prawa Gospodarczego w Krakowie. Oprócz samego Krakowa, prowadzimy także sprawy na terenie całej Polski, a w szczególności w miastach takich jak: Warszawa, Katowice, Tarnów czy Rzeszów. Istnieje także możliwość udzielenia pomocy zdalnej za pomocą środków porozumiewania się na odległość (tj. telekonferencja lub wideokonferencja).

Kontakt

+48 12 307 27 38

TMH Tomasz Marek Marcin Hotel Adwokaci i Radcowie Prawni spółka partnerska
Rynek Dębnicki 6/3
30-319 Kraków
Contact Form (#3)