Kolejna polisolokata MultiAsset Invest TU Vienna Life nieważna

Marcin Hotel
Radca Prawny dr Marcin Hotel

W prowadzeniu sprawy skupiam się na tym, żeby osiągnąć cel Klienta. Wybieram rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale i opłacalne.

Ostatnio informowaliśmy o prawomocnej wygranej w sprawie dotyczącej polisolokaty MultiAsset Invest, gdzie Sąd Okręgowy w Warszawie uznał tę umowę za nieważną.

Kontynuujemy dobrą passę. Sąd Okręgowy w Warszawie kolejnym wyrokiem, wydanym w dniu z dnia 8 stycznia 2024 r. uznał umowę MultiAsset Invest za nieważną w całości i zasądził zwrot całości wpłaconych składek przez towarzystwo ubezpieczeń na rzecz naszego Klienta. Wyrok jest nieprawomocny i zapewne będziemy go bronić przed II Instancją, ale pokazuje on, że podejście Sądów do tego typu produktów zaczyna się zmieniać na korzyść konsumentów.

Mamy nadzieję, że ta linia orzecznicza się utrzyma i kolejne osoby będą mogły odzyskać zainwestowane środki.

dr Marcin Hotel

dr Marcin Hotel

Specjalizuję się w prawie gospodarczym. Stopień doktora nauk prawnych uzyskałem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Więcej o mnie....

Jeśli szukacie Państwo pomocy dotyczącej powyższej tematyki, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Prawa Gospodarczego w Krakowie. Oprócz samego Krakowa, prowadzimy także sprawy na terenie całej Polski, a w szczególności w miastach takich jak: Warszawa, Katowice, Tarnów czy Rzeszów. Istnieje także możliwość udzielenia pomocy zdalnej za pomocą środków porozumiewania się na odległość (tj. telekonferencja lub wideokonferencja).

Kontakt

+48 12 307 27 38

TMH Tomasz Marek Marcin Hotel Adwokaci i Radcowie Prawni spółka partnerska
Rynek Dębnicki 6/3
30-319 Kraków
Contact Form (#3)